Tawerna Pod Złamanym Pagajem znajduje się w centrum Wioski Żeglarskiej w Mikołajkach i jest jedną z najstarszych na Mazurach. To kultowe miejsce spotkań, biesiad żeglarzy i motorowodniaków. W Tawernie można posłuchać szant, opowieści braci żeglarskiej, delektując się świeżymi rybami prosto z patelni, tradycyjnymi mazurskimi daniami lub …pysznymi śniadaniami serwowanymi od wczesnych godzin rannych. Przestronny taras z widokiem na jezioro Mikołajskie kusi koneserów regionalnych potraw, pozostawiając miłe wspomnienia z Mikołajek.

  ilość miejsc: 150
  godziny otwarcia: od 07.30 do ostatniego żeglarza
  facebook.com /pagajmikolajki   Menu Restauracji   Program Lojalnościowy
sielawa

Panoramiczny widok na port i jezioro

Tawerna Pod Złamanym Pagajem leży w centrum Wioski Żeglarskiej i jest jedną z najstarszych na Mazurach! Od kilkudziesięciu lat stanowi kultowe miejsce spotkań żeglarzy i motorowodniaków. Nowo wybudowany przestronny taras pozwala cieszyć się pięknym widokiem portu i jeziora Mikołajskiego.

Tradycyjna polska kuchnia

W Tawernie można usłyszeć opowieści braci żeglarskiej, delektując się świeżymi rybami prosto z patelni. Regionalne potrawy doceniają koneserzy mazurskich smaków, przygotowywanych z lokalnych produktów a pyszne śniadaniami serwowane od wczesnych godzin rannych są doceniany przez turystów.

sielawa
sielawa

Świeże ryby

Tawerna Pod Złamanym Pagajem jest jedną z najstarszych na Mazurach i znaną z serwowania mazurskich ryb. Sielawa, sandacz, okoń z patelni doceniają koneserzy smaków z całej Polski. Świeżość ryb gwarantują dostawy z Gospodarstwa Rybackiego w Sędkach.

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami

  Szanujemy Twoją prywatnośc, dlatego Twój e-mail jest w 100% zabezpieczony przed spamem!

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.