Restauracja Pod Jabłoniami to wyjątkowe miejsce, usytuowane w porcie Stare Sady Pod Jabłoniami Port & Chillout nad jeziorem Tałty. Stylowa restauracja stanowi cześć dawnego mazurskiego folwarku i wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem oraz wyjątkowym stylem z bielonymi ścianami, deskami stropowymi i przytłumionym oświetleniem. Autorska kuchnia oparta na produktach od regionalnych dostawców , domowe ciasta i zapach świeżo parzonej kawy, to coś co nas wyróżnia. Taras restauracji odkrywa przed Gośćmi bajeczne widoki na panoramę jeziora Tałty. Dopełnieniem chwili jest strefa chilloutu ! Leżaki, hamaki, pozwalają pobyć z samym sobą, powrócić do wspomnień dnia poprzedniego.
Dla koneserów dobrych smaków i aromatów jest to miejsce klimatyczne, gdzie ważne są drobne szczegóły, gdzie chce się wracać…

  ilość miejsc: 100
  godziny otwarcia: od 08.00 do ostatniego Gościa
  facebook.com /staresadyport   Menu Restauracji   Program Lojalnościowy
sielawa

Slow food restaurant

Slow food to idealne rozwiązanie dla tych, którzy żyją aby rozkoszować się obfitością lokalnych produktów. Dla koneserów dobrych smaków i aromatów jest to miejsce klimatyczne, gdzie ważne są drobne szczegóły, gdzie chce się wracać... Slow food łączy przyjemność z jedzenia z odpowiedzialnością, zrównoważonym rozwojem i harmonią z naturą.

Strefa chilloutu w ogordzie

Strefa chillout to wyjątkowe i unikalne miejsce położone nad jeziorem Tałty. Klimatyczne miejsce to coś, co doceniają koneserzy relaksu, wystarczy jedno spojrzenie, drobne szczegóły i już twoje ciało i dusza, wie, że to właśnie to miejsce, w którym masz ochotę spędzić chwilę, przysiąść w leżaku, sięgnąć po dawno nieczytaną książkę rozkoszując się ukojeniem jakie daje hamak, pobyć chwilę sam ze sobą.

sielawa
sielawa

Ogniska mazurskie

Kto z nas nie wspomina z sentymentem chwil spędzonych przy ognisku, nad jeziorem... Te wspomnienia, zachody słońca pozostają w pamięci na zawsze. Nad płonącym mazurskim ogniskiem układamy swoje wspomnienia a iskry kierują nasze myśli ku gwiazdom.

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami

  Szanujemy Twoją prywatnośc, dlatego Twój e-mail jest w 100% zabezpieczony przed spamem!

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.