Letni bar stworzony w śródziemnomorskim stylu, usytuowany jest w Wiosce Żeglarskiej, z przepięknym widokiem na jezioro Mikołajskie. Goście mogą delektować się bliskością wiatru i wody... oraz egzotycznymi drinkami, smacznymi potrawami i muzyką. Lady Mary doceniona jest za aromatycznie przyrządzane ryby: pstrągi, sandacze, sielawy, okonie. Dużą popularnością cieszy się Fit Menu w którym królują sałaty i świeże koktajle. Rodzice i ich pociechy doceniają wydzielony kącik zabaw. Wieczorami kolorowe drinki, zachwycający widok i dobra muzyka tworzą niepowtarzalny klimat Lady Mary

  ilość miejsc: 120
  godziny otwarcia: od 11.00 do ostatniego Gościa
  facebook.com /restauracjaladymary   Menu Restauracji   Program Lojalnościowy
lady mary

Fit Menu

Alternatywnie do oferty tradycyjnego menu restauracji, skomponowane zostało specjalne FIT MENU. Doskonale zbilansowane, pożywne koktajle przygotowywane ze świeżych owoców i warzyw, z dodatkiem składników bogatych w witaminy, mikroelementy, a także wyjątkowe składniki pochodzące z natury. Naszą misją jest tworzenie smacznej i zdrowej kuchni, Lady Mary to miejsce, w którym codziennie możesz jeść smacznie i zdrowo. Zmień sposób, w jaki postrzegasz jedzenie i stań się zdrowszą wersją siebie.

kolorowe drinki prosto z jachtu

Letni bar stworzony w śródziemnomorskim stylu, usytuowany jest w Wiosce Żeglarskiej, z przepięknym widokiem na jezioro Mikołajskie. Goście mogą delektować się bliskością wiatru i wody... oraz egzotycznymi drinkami. Wieczorami kolorowe drinki, zachwycający widok i dobra muzyka tworzą niepowtarzalny klimat Lady Mary.

lady mary
lady mary

marynistyczny klimat

Marynistyczne klimaty, czyli biel i granat sprzyjają wypoczynkowi i wprowadzają pogodny nastrój. Gustowny wystrój z elementami marynistycznymi nadaje niepowtarzalny charakter temu miejscu, gdzie goście mogą delektować się bliskością wiatru i wody.

w samym porcie

Letni bar Lady Mary drink&grill bar znajdujący się w Wiosce Żeglarskiej w Mikołajkach, zachwyca gości nie tylko niesamowitym widokiem na jezioro Mikołajskie, a także przepięknymi zachodami słońca. Wieczorami kolorowe drinki, zachwycający widok i dobra muzyka tworzą niepowtarzalny klimat Lady Mary.

lady mary
 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami

  Szanujemy Twoją prywatnośc, dlatego Twój e-mail jest w 100% zabezpieczony przed spamem!

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.