Zapraszamy do współpracy i korzystania z miejsca przy kei rezydenckiej w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, a także w Stare Sady „Pod Jabłoniami“ Port&Chillout położonym nad jeziorem Tałty. Pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić jak najwyższy standard usług corocznie zwiększamy zakres usług w pakiecie rezydenckim. Bierzemy pod uwagę Państwa uwagi i sugestie. Naszym celem jest zapewnianie Członkom Resident’s Club maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa oraz indywidualnej obsługi podczas pobytu w naszych portach. Zapewnimy również pełen zakres usług dedykowanych właścicielom zarówno jachtów motorowych jak i żaglowych związanych z transportem, remontami i „zimowaniem” jachtów w naszej hali.

Resident’s Club – najlepsze miejsce dla rezydentów na Mazurach. Program dla osób posiadających jacht żaglowy lub motorowy. W ramach pakietu zapewniamy przez cały okres letni stałe zarezerwowane miejsce przy kei rezydenckiej w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki lub w Stare Sady „Pod Jabłoniami” Port & Chillout. Dla rezydentów zapewniamy prywatne sanitariaty VIP, nielimitowany pobór wody i prądu oraz kamerę online na jacht. Oferta obejmuje również opiekę nad jachtem w sezonie zimowym. Dla Rezydentów zapewniamy serwis VIP i udział w pakiecie VIP Resiedent’s Club uprawniającym do zniżek i rabatów w punktach partnerskich.

  Pobierz Ofertę   Program Lojalnościowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">   E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Tel. 783 427 778
Resident’s Club

Keja rezydencka

W Resident’s Club masz zarezerwowane stałe miejsce przy kei rezydenckiej w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki. Keja jest otwierana kartą, umożliwiającą wejście wyłącznie dla osób uprawnionych – rezydentów. Zapewniamy kamerę z widokiem online na Twój jacht oraz wzmożoną obsługę i pomoc bosmanów. Możesz też zacumować w Porcie „Pod Jabłoniami” w Starych Sadach

Karta Resident’s Club

Rabatowa karta VIP gwarantuje dostęp do systemu zniżek w naszych punktach partnerskich:

  • restauracje: Resident’s Club / Lady Mary / Żagiel / Pagaj / City / Pod Jabłoniami Stare Sady,
  • noclegi: Apartamenty Portowe / Apartament Halibutówka / Stare Sady „Pod Jabłoniami” Chill Rooms & Aparments,
  • luksusowe zakupy: Campione Store Mikołajki / Aeronautica Militare Mikołajki / Island Boutique Hotel Mikołajki *****,
  • usługi szkutnicze i serwis motorowodny w sezonie.
Resident’s Club
Resident’s Club

Room service

Rezydentom gwarantujemy dostęp do yacht service – usługi dostawy cateringu na jacht. Możliwe jest także zamówienie zakupów z dostawą na jacht, serwis sprzątający jacht, uzupełnienie barku przed przyjazdem na jacht, czy przygotowanie powitalnej niespodzianki z kwiatami i winem na jachcie. Skorzystaj z naszego VIP-oskiego serwisu.

Zimowanie jachtu

W ramach Resident’s Club istnieje możliwość oddania jachtu w opiekę posezonową. Zapewniamy wyjęcie łodzi z wody, transport do miejsca zimowania, pełen serwis i czyszczenie jachtu po sezonie. Łódź zimować możemy w hali, gdzie temperatura nie spada poniżej „0” lub na ogrodzonym i monitorowanym terenie na powietrzu. Wiosną zajmiemy się wodowaniem i przygotowaniem jachtu na Twój przyjazd.

Resident’s Club

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami

  Szanujemy Twoją prywatnośc, dlatego Twój e-mail jest w 100% zabezpieczony przed spamem!

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.