Grupa Amax dysponuje kompleksową infrastrukturą, którą udostępnia turystom i żeglarzom spędzającym czas na Mazurach. Istniejąca od 2007 roku firma stale poszerza portfolio dostępnych usług i rozwija obszar działania.
Oferujemy kompleksową organizację eventów na Mazurach. Naszą domeną są imprezy na wodzie i na lodzie, a także w terenie. Jesteśmy gospodarzem dwóch portów: najnowocześniejszego mazurskiego portu w Mikołajkach oraz klimatycznego i kameralnego portu w Starych Sadach. Dysponujemy bazą noclegowa dla 200 osób, nowoczesna flotą jachtów, pakietem usług gastronomicznych o zróżnicowanym poziomie oraz zapleczem konferencyjnym. Gwarantujemy profesjonalizm i zaangażowanie jakiego nie ma nigdzie na Mazurach! Nasz potencjał doceniają firmy realizujące na Mazurach programy marketingowe, sprzedażowe, team building, integracyjne. Wspierani jesteśmy przez goszczące na terenie portów media z którymi ściśle współpracujemy. Każdy event jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy sumiennie i kreatywnie.
Zapraszamy do realizacji projektów eventowych zarówno w Wiosce Żeglarskiej Mikołajki, w Stare Sady Port&Chillout, jak również na całym Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">   E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sielawa

#port mikołajki

Wioska Żeglarska Mikołajki to najpiękniejszy port Warmii i Mazur. Nowoczesny, malowniczo położony na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem Jeziora Mikołajskiego. Akwen jest jednym z najlepszych w Polsce, do przeprowadzenia eventu w formie regat żeglarskich – bezpieczny a zarazem widowiskowy. W porcie przy czterech kejach może jednocześnie cumować 250 jednostek pływających. Nad prawidłowym funkcjonowaniem portu, przebiegiem imprez firmowych i kampanii reklamowych nieustannie pracuje ambitny zespół pasjonatów żeglarstwa. Teren mariny to wymarzone miejsce na event połączony z regatami – na małej powierzchni skupione są wszystkie funkcje niezbędne do organizacji imprezy.

-         250 miejsc cumowniczych
-         trzy restauracje
-         hala eventowa
-         sanitariaty / natryski / pralnia
-         stacja benzynowa dla jachtów
-         strefa luksusowych zakupów

#stare sady port&chillout

Stare Sady „Pod Jabłoniami” Port&Chillout – przepięknie położony nad Jeziorem Tałty. Wyjątkowe, magiczne miejsce, zachwycające harmonią i kolorystyką. Na terenie portu znajduje się Restauracja Pod Jabłoniami z ogromnym tarasem z widokiem na jezioro, serwująca wyszukane dania kuchni lokalnej – przygotowywane w duchu slow food. Marina oferuje wypoczynek w ogrodzie pod starymi jabłonkami oraz na piaszczystej plaży. Przystań dysponuje 40 miejscami cumowniczymi i jest doskonałą bazą wypadową dla sportów wodnych. Oferuje miejsca noclegowe w klimatycznych pokojach i apartamentach.

Specjalnością portu są eventy z adrenaliną na wodzie: wakebord, flyboard, skutery wodne, poduszkowce, narty wodne, ekstremalne pływanie motorówką to niezapomniane wrażenia z pobytu na Mazurach.

-         chillout
-         40 miejsc cumowaniczych
-         baza sportów wodnych
-         slow food restaurant
-         hamaki / leżaki / relaks

Zobacz film

sielawa
sielawa

#miejsca noclegowe

Dysponujemy własną bazą noclegową. Dla Gości przygotowaliśmy 25 Apartamentów Portowych zlokalizowanych w centrum Mikołajek, gotowych pomieścić 125 osób w układzie konferencyjnym (pojedyncze łóżka), Apartament Halibutówka dla 6 osób przy brzegu jeziora w Porcie Mikołajki oraz pokoje i apartamenty w Stare Sady Port&Chillout (łącznie 50 miejsc konferencyjnych).
Na potrzeby imprez organizowanych na Mazurach współpracujemy z właścicielami apartamentów i hoteli. Dla naszych Gości zapewniamy, w zależności od potrzeb, miejsca noclegowe w standardzie 3-5 gwiazdek. Gwarantujemy miejsca postojowe dla samochodów na własnym parkingu.

-         baza noclegowa do 600 osób
-         standard 3*** - 5*****
-         apartamenty lub pokoje
-         widok na jezioro

#sprzęt wodny

Posiadamy własną flotę nowoczesnych jachtów na wynajem. Na potrzeby eventów dysponujemy flotą ponad 30 dużych jachtów rekreacyjnych: Maxus33, Maxus28, TesDreamer, Antila26, Antila33. Na potrzeby zmagań na wodzie w stałej gotowości jest 50 jachtów regatowych Omega Ostróda – których jesteśmy producentem.
Flotę uzupełniają jachty motorowe oraz skutery. Adrenalina związana z uprawianiem dynamicznych sportów wodnych przyciąga coraz więcej firm, wykorzystujących skutery i motorówki podczas eventów. Korzystanie z możliwości pływania na nartach wodnych, wake’u czy latania hydro-odrzutowego na flyboardzie to niezapomniane wrażenia z imprezy. Oferty incentive na wodzie i lodzie systematycznie zyskują popularność.

-         50 jachtów regatowych Omega Ostróda
-         ponad 30 nowoczenych jachtów rekreacyjnych
-         skutery / motorówki / sporty wodne

Zobacz film

omegi
gstronomia dla grup

#gastro dla grup

Na terenie portów oraz w mieście Mikołajki prowadzimy sześć lokali gastronomicznych o zróżnicowanym standardzie, tworzących kompleksową ofertę dostępną dla każdego Gościa. Nasze restauracje zlokalizowane są w malowniczych i atrakcyjnych punktach miasta. Łączna ilość miejsc siedzących w lokalach wynosi 590 wewnątrz oraz ponad 1200 w ogródkach letnich. Każdego roku w okresie maj – październik obsługujemy w nich ponad 365 000 gości.

Specjalizujemy się w obsłudze grup zorganizowanych, realizując najbardziej wyszukane zamówienia Klientów – serwując catering zarówno w naszych lokalach, jak i w terenie lub na jachtach. Nasi szefowie kuchni gotowi są podjąć wyzwanie skrojenia menu dla uczestników wydarzenia na miarę ich kulinarnych oczekiwań. Gastronomia to nasz konik!

-         590 miejsc w restauracjach
-         1200 miejsc w ogródkach
-         365.000 Gości restauracji rocznie

#incentive na wodzie

Incentive na wodzie to świetna zabawa, której wynik zależy od współpracy i motywacji zespołu. Każdy jej rodzaj: regaty żeglarskie , skutery, flyboard... to ekscytująca przygoda, ekstremalne wrażenia i adrenalina. To doskonała forma integrowania zespołu: regaty żeglarskie, skutery, motorówki, narty wodne, wakeboard, flyboard, poduszkowce. Po dużej dawce emocji zaaranżujemy wyjątkowy program chilloutowy w kameralnym klimacie. Sporty wodne zawsze organizujemy z najwyższą troską o bezpieczeństwo uczestników. Korzystamy z zabezpieczenia profesjonalnych służb ratowniczych, które stanowią gwarancję dobrej zabawy bez obaw o bezpieczeństwo!

-         regaty żeglarskie
-         narty wodne / wakeboard / koło wodne
-         motorówki / skutery
-         flyboard / poduszkowiec
-         spływ kajakowy / rejs statkiem
-         chillout

Zobacz film

regaty na żaglówkach
incentive na lodzie

#incentive na lodzie

Mazury, to nie tylko sezon letni!
Kompleksowa organizacja eventów zimą na Mazurach, to również doskonała integracja i budowanie zespołu w ekstremalnych warunkach. Bojery, skutery śnieżne, snowtubing, curling, nurkowanie podlodowe, snowskieting, zimowy paintball, wyścigi psich zaprzęgów wyłonią liderów grupy. Uzupełnieniem mogą być zawody w wędkarstwie podlodowym, narty biegowe, narty zjazdowe. Zwieńczeniem zmagań będzie organizacja kuligu z pochodniami w zimowej scenerii Mazur.
Formuła sportów zimowych to sposób na integrację zespołu i zdrową rywalizację. Po całodziennych zmaganiach z żywiołem uczestnicy zasiadając do biesiady wspominają sportowe emocje i wrazenia. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja bezpiecznej i udanej imprezy.

-         żeglarstwo lodowe – bojery
-         skutery śnieżne
-         curling na zamarzniętym jeziorze
-         narty zjazdowe i biegowe
-         nurkowanie podlodowe
-         wyścigi samochodów na zamarzniętym akwenie

#doświadczenie eventowe / zadowolenie Klientów

Realizując zlecenia Klientów działamy zgodnie z zasadą WYMYŚLONE = ZROBIONE! Nie ma dla nas wyzwań, których realizacji się nie podejmiemy. Starannie słuchamy potrzeb i założeń Klienta i dokładając własne doświadczenie oraz pomysły, organizujemy wydarzenia. Wykorzystując nasze zaplecze sprzętowe oraz miejsce, w którym działamy oferujemy atrakcyjne rozwiązania. Dumni jesteśmy, kiedy dla naszych Klientów możemy być inspiracją i wspólnie realizujemy projekty, które są doceniane przez Uczestników eventu! Specjalizujemy się w obsłudze grup klientów korporacyjnych: organizujemy eventy dla pracowników i kontrahentów naszych zleceniodawców. Co roku urządzamy ponad 100 imprez dla firm, realizując wizje naszych partnerów lub współkreując wydarzenia. Dajemy narzędzia służące sukcesowi biznesowemu naszych Klientów!

-         WYMYŚLONE = ZROBIONE
-         elastyczność w działaniu
-         cel: zadowolenie Klienta
-         ponad 100 eventów rocznie
-         wsparcie Twoich relacji z klientami i pracownikami

Zobacz film

sielawa
sielawa

#naszą siłą są ludzie

Zespół Grupy Amax tworzą ludzie z pasją. Od lat dbamy o kreowanie zespołu złożonego z osób utożsamiających się misją naszej firmy. Zatrudniając w każdym sezonie ponad 300 osób dbamy o stały rozwój pracowników, aby ich praca jak najlepiej służyła naszym Klientom. Stale podnosimy poziom świadczonych usług – mając świadomość, że sukces Grupy Amax tworzą ludzie! Trzonem firmy są managerowie, którzy swoje kompetencje i wiedzę wykorzystują dla rozwoju firmy i zadowolenia Klientów.

-         kompetentny zespół zawodowców
-         działanie z pasją
-         realizacja pomysłów wspólnie z Klientem

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami

  Szanujemy Twoją prywatnośc, dlatego Twój e-mail jest w 100% zabezpieczony przed spamem!

Sprawdzić poprawność adresu e-mail i spróbuj jeszcze raz.